Hizmetlerimiz

Özel Danışmanlık
(1 saat)

Ne yazacağınızı bilemediğiniz, görüş ve yardım almak istediğiniz konu hakkında Whatsapp üzerinden 1 saatlik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Özel Danışmanlık
(1 hafta)

  • Sohbet başlatma,
  • Tıkanan sohbeti açma
  • Flörtü/samimiyeti bir ileri aşamaya taşıma
  • Birini bir şeye ikna etme

    durumlarında tercih edilen ve bir sürece yayılan danışmanlık hizmetimiz.

Sosyal Medya
İmaj Tasarımı

Sosyal medya hesaplarınızın profesyonel şekilden elden geçirilmesiyle yepyeni bir imaja kavuşturma işlemi. Profil fotoğrafının seçimi,
Bio tasarımı, Paylaşım Stratejisi Belirleme, Farklı platformlar arası tutarlılıkgibi işlemlerle sosyal medyada yepyeni bir görünüşe kavuşmanızı sağlayabiliriz.

Prodüksiyon
Hizmeti

Sosyal Medya ve tanışma uygulamalarınızda kullanmanız için, sosyal medya ve portre alanında uzmanlaşmış profesyonel fotoğrafçılardan destek alın!

Kurumsal Etkili
Yazışma Seminerleri

Artık şirketler birçok işini yazışarak yapıyor. Her departmanın, her birimin ayrı grupları var ve bunları etkili kullanmak ayrıca geliştirilmesi gereken bir yetenek haline geldi.
Sektörünüze özel şekillenmiş 2 saatlik online veya yüz yüze seminerlerle Etkili Kurumsal Mesajlaşma Eğitimi için bizimle irtibata geçin.

Kurumsal
Chatbot Tasarımı

Günümüz chatbot’larının en kötü yanı, fazla robot olmaları. Ancak ister butik online mağazanızla için otomatik cevaplar veren bir botunuz olsun, isterseniz de milyonlara hizmet veren büyük bir firma olun, chatbotunuzun mükemmel hale gelmesi için metin yazarlarımızın dokunuşlarıyla her şey çok farklı olabilir.